Facebook Twitter E-mail
1. července 2015

Agent Carter: Kdo se vrátí ve druhé sérii?

Premiéra druhé řady marvelovského seriálu Agent Carter je plánována sice až na počátek příštího roku, ale již nyní se začínají uzavírat smlouvy herců. Jelikož se druhá série nebude odehrávat v New Yorku a děj se přesune do Los Angeles, nebylo doposud vůbec jisté, zda se původní postavy v seriálu opět objeví. Své místo měla jisté pouze herečka Hayley Atwell, představitelka hlavní hrdinky Peggy Carter.

Nyní se k ní přidávají další dvě jména. Oddychnout si mohou fanoušci dua Peggy/Jarvis, jelikož se její věrný pomocník nikam nechystá. Jeho představitel James d'Arcy podepsal smlouvu na další sérii. Zpět bude také herec Enver Gjokaj, který v seriálu ztvárnil postavu agenta Daniela Souzy. Herci Chad Michael Murray (agent Jack Thompson), Bridget Regan (Dottie Underwood) a Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli) zatím nové smlouvy neuzavřeli, ale zdroje uvádí, že je vše na dobré cestě. Marvel se odmítl vyjádřit.

Zveřejněn byl však alespoň stručný popis druhé série:

Peggy je i nadále odhodlaná bojovat proti novým hrozbám atomového věku po druhé světové válce. Musí se však přestěhovat z New Yorku do Los Angeles, kde bude čelit svému zatím nejnebezpečnějšímu úkolu. Přestože si najde nové přátele, nový domov a možná i novou lásku, brzy zjistí, že poválečný Hollywood skrývá hrozivé nebezpečí pro všechny, které přísahala chránit.


Těší vás návrat původních postav? Koho jste si oblíbili nejvíce? Co říkáte na zápletku druhé série?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Valada06
před 120 týdny
Skvělé zprávy, bez Jarvise by to nebylo ono.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY