Facebook Twitter E-mail
1. července 2015

Další hvězdná posila doplní řady Suits

Minulý týden se rozběhla v pořadí již pátá řada seriálu Suits (Kravaťáci). Ti z vás, kteří seriál sledují, vědí, že ve společnosti Pearson & Specter & Litt řeší zajímavý problém. Chybí jim sekretářka, konkrétně pro Harveyho Spectera. Po událostech v minulé řadě se totiž Donna rozhodla pracovat pro Louise Litta a osamocený Harvey teď musí rychle najít náhradu.

O tom, že to Harveyho psychicky rozhodí a bude nucen vyhledat odbornou pomoc v podobě nové postavy Dr. Agardové, jsme vás informovali už před několika týdny. Teď zbývá vyřešit otázku, kdo bude jeho novou sekretářkou.

A právě této čestné role, jejíž laťku nastavila Sarah Rafferty coby Donna dost vysoko, se zhostí herečka Aloma Wright, která je známá hlavně díky roli zdravotní sestry Laverne Roberts v seriálu Scrubs (Doktůrci). Nová Harveyho pravá ruka se bude jmenovat Gretchen Bodinski a představí se již ve druhé epizodě páté řady, která má premiéru dnes večer, tedy 1. července. Její postava by podle slov tvůrců měla přinést do kanceláře a potažmo i do celého seriálu nový pohled na svět a na okolní dění. Jakožto zkušená právní asistentka, která má mnohaleté zkušenosti, se Gretchen totiž nebojí naplno říkat věci tak, jak ve skutečnosti jsou, bez přikrášlování, což by mohlo být v řadě situací dost zajímavé až komické. Navíc je to přesně to, co Harvey hledá a potřebuje. Uvidíme, jestli tento nový přístup dokáže konkurovat všudypřítomnému sarkastickému humoru Donny.


Myslíte, že dokáže Aloma nahradit Donnu a zhostit se plnohodnotně její úlohy?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

HonZajs000
před 124 týdny
Za Donnu se náhrada bude hledat těžko, to ano. Ale pokud postava Gretchen bude...
JohnDarks
před 124 týdny
Donna je nejlepší seriálová postava co jsem kdy viděl to se trumfnout nedá

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY