Facebook Twitter E-mail
1. července 2015

Nick Zano míří do Minority Report

Stanice Fox do svého připravovaného sci-fi seriálu Minority Report, založeného na stejnojmenné filmové předloze, nabrala novou důležitou postavu, které vdechne život herec Nick Zano (One Big Happy, What I Like About You). Bude hrát roli Arthura, jednoho ze dvou precogů, kolem kterých se bude děj točit.

Ve filmu Stephena Spielberga z roku 2002 byli precogové Dash a Arthur identická dvojčat. Obě role měl v seriálové verzi původně ztvárnit Stark Sands, jenže nyní přišla zpráva, podle které budou Dash s Arthurem pouze bratři a budou mít zcela odlišné osobnosti.

Arthur je popisován jako sebevědomý a sebejistý muž, který si prožil nelehká léta drsných zkušeností z vnějšího světa, kterému se jeho bratr vyhýbal. Dash je nezištný hrdina; snaží se zastavit budoucí vraždy, které vidí ve svých vizích. Zato Arthur je v tomto ohledu spíše sobec a svůj dar používá k upevnění svého osobního bohatství a k budování vlastního impéria.

Jak už je známo, seriál Minority Report bude zasazen do roku 2065, což je přesně deset let po skončení programu Precrime, který sloužil k předpovídání budoucích zločinů a jejich řešení ještě předtím, než k nim došlo. Dash je pronásledován svou minulostí, se kterou se mu pokusí pomoci detektiv Lara Vega (Meagan Good), která mu zároveň ukáže nový smysl života.

Minority Report se své premiéry dočká 21. září 2015 na stanici Fox.


Patříte mezi příznivce Nicka Zana? Byl podle vás dobrý krok rozdělit Dashe a Arthura na dvě osobnosti?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY