Facebook Twitter E-mail
1. července 2015

Hádanka: Na který nečekaný crossover dojde?

Dvě hádanky za dva dny? Vypadá to na nabitou podzimní sezónu! TV Line dnes přišel se zprávou, že se chystá crossoverová událost roku. Střetnou se dva světy, jejichž spojení bude velké jako Velký třesk.

Několik různých zdrojů potvrdilo, že výkonní zástupci jedné z velkých televizních stanic si pohrávají s myšlenkou, že by dali dohromady dva své seriály. A jen tak mimochodem – ve hře jsou tentokrát jak stanice Velké pětky, tak i kabelovky!

Říkáte si, že to se přece děje každou chvíli? Jistě, ale je tu háček. Seriály, o kterých se zde mluví, mají velmi rozdílné DNA. Jinými slovy tedy rovnou můžeme vyloučit Chicago Fire/PD/SVU nebo Arrow/Flash.

Zmínění zástupci vidí v propojení těchto seriálů spoustu kladů, především však nárůst zájmu diváků a vyšší ratingy pro oba seriály. Právě nárůst sledovanosti může být důvodem toho, že ke crossoveru dojde. Půjde totiž o velmi složitý proces. Tvůrci obou seriálů totiž musí napřed kreativně zaperlit a navodit tu správnou atmosféru a příběhový směr, aby spojení dávalo smysl a divákům se líbilo.

Jak ale TV Line uvádí, tento crossover je teprve v raných fázích; také proto se jedná o hádanku, ne o klasické oznámení potěšující novinky. Jakmile však crossover bude oficiálně potvrzen, hádanka bude prozrazena. Máme tu tedy naději, že se odpovědi dočkáme ještě před odvysíláním v televizi.


Tady máte těžší úlohu než včera. Na které dva seriály z jedné stanice sázíte? Koho byste rádi viděli pospolu? Jak se vám líbí seriálové crossovery?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 214 týdny
Well... this should be interesting. :D
ragelly
před 214 týdny
Vím, ale nestíhám tak rychle psát, spím ráno dlouho :)
Syrestesia
před 214 týdny
To bych taky chtěla, jenže vstávám ve čtyři a odpadám večer v devět. :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY