3. 7. 2015

Seriálové osudy: A.D. The Bible Continues zrušen!

Seriálové osudy: A.D. The Bible Continues zrušen!

Ačkoliv se v názvu seriálu vyskytuje slovíčko pokračovat, letošní novinka A.D.: The Bible Continues končí. Stanice NBC zprávu oficiálně nepotvrdila, zdroje uvádí, že se rozhodla se seriálem nepokračovat. Hercům již rozhodnutí také bylo oznámeno.

A.D. je pokračování úspěšné minisérie The Bible, která se v roce 2013 vysílala na kabelovce History. Za seriálem stojí Mark Burnett a Roma Downey, kteří mají na svědomí i původní seriál.

Od počátku se o seriálu mluvilo jako o minisérii, nicméně stanice se vyjádřila v tom smyslu, že by A.D. v případě úspěchu mohl dostat objednávky na další série. V dubnu po velikonočním startu novinky oznámil Burnett v rozhovoru, že scenáristé již pracují na dějové linii ke druhé řadě.

Seriál začal v dubnu s dobrými výsledky – ratingem 2.3 a téměř 10 miliony diváků. Tato čísla však neměla dlouhého trvání. Po dvanácti epizodách se seriál rozloučil na konci června s ratingem 0.7 a přidává se tak ke svému nedělnímu koelgovi American Odyssey, který byl před pár dny také zrušen po první sérii.


Sledovali jste pokračování Bible? Jak se vám zpracování líbilo? Mrzí vás, že seriál končí? Nebo ho berete jako uzavřenou minisérii?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
La.Volpe

La.Volpe

Dalo se to čekat, ty ratingy klesaly velkou rychlostí už od začátku. Navíc ten příběh narozdíl od původního...
před 272 týdny
miabl

miabl

škoda mě se to líbilo
před 216 týdny
Další články k tématu