Facebook Twitter E-mail
5. července 2015

Scream Queens: Jen čtyři postavy přežijí

To, že očekávaná novinka Scream Queens bude antologií, už pár měsíců všichni víme. Novinkou je ale fakt, že půjde o antologii s twistem.

Tvůrce Ryan Murphy prozradil, že z početného hvězdného obsazení první série téměř nikdo nepřežije. Z 25 postav pouze čtyři vyváznou a přežijí řádění vysokoškolského sériového vraha.

„Je to podobný styl jako u American Horror Story. Rozdíl je ale v tom, že na konci série zůstanou naživu pouze čtyři postavy z původních 25,“ uvedl Murphy v rozhovoru. „Tyto čtyři postavy se poté objeví i ve druhé sérii, která se bude soustředit na jiný hororový žánr. Pro mě je hororovým žánrem i sesterstvo, je to místo, kde se odehrává spousta klasických hororů z 80. let.“

Z toho tedy vyplývá, že představitelé přeživších postav si stejné charaktery zahrají i ve druhé sérii, pokud bude seriál prodloužen. To je největší rozdíl oproti AHS, kde i vracející se herci většinou ztvárňují nové role.

Kromě brutální vraždící vlny bylo také oznámeno, že hvězdné obsazení bude doplněno další známou tváří. Herečka Charisma Carpenter byla obsazena do role matky postavy, kterou ztvární zpěvačka a herečka Ariana Grande.

Scream Queens začíná na stanici Fox dvouhodinovou premiérou v úterý 22. září.


Líbí se vám koncept Scream Queens? Dáte seriálu šanci? Budete si užívat vyvražďování známých tváří? Co říkáte na nejnovější casting?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Matuush
před 124 týdny
U Emmy si tak nejsem jistá, jestli její postavu nechá Ryan žít, zato na Leu...
Barulie
před 124 týdny
Trošku bych to poupravila...i Naomi Grossman se v AHS objevila ve dvou...
ševča
před 110 týdny
To je dobře. To je přece klasika vyvražďovaček. Některé postavy přežívají a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY