Facebook Twitter E-mail
5. července 2015

Castle hledá nové tváře

Seriál Castle (Castle na zabití) se v září vrátí s osmou sérií, která i přes veškeré spekulace dostane plný počet epizod, celých 22. I když seriál po čtyřech řadách opouští Penny Johnson Jerald coby kapitán Gatesová, jak už jsme vás informovali v minulých týdnech, tvůrci seriálu se rozhodli doplnit stav a přivítat ve dvanáctém okrsku hned dvě nové postavy.

První z nich se jmenuje Hayley, mladá, bystrá, svobodomyslná slečna se smyslem pro povinnost, která se rozhodně nebojí ušpinit si při práci ruce. Jako bývalá policistka LAPD teď zavítá na dvanáctý okrsek mezi Castla a Beckettovou coby bezpečnostní specialistka. Její role by dle tvůrců neměla být jen jednorázovou záležitostí, aby se objevila jen jako hostující hvězda, ale zároveň její výskyt nebude tak bohatý, aby z ní byla role hlavní. Co se castingu týče, tvůrci mají zájem o ženy africko-amerického či hispánského původu ve věku 25–30 let.

S obsazováním nové role bezpečnostní specialistky se ale nese spousta otázek. K čemu bude v nadcházející řadě tato postava potřeba? Potkají ji Castle s Beckettovou v rámci vyšetřování nějakého případu? Nebo na ni narazí oni sami se svými vlastními problémy? Odpovědi na tyto otázky vyplynou až časem. Už teď se ale množí spekulace v návaznosti na finále minulé řady.

Následují spoilery z jarního finále: V posledním díle sedmé řady musela Kate Beckett čelit těžkému rozhodnutí. Dostala totiž nabídku na post senátorky za stát New York, ale zároveň excelovala v testech pro pozici kapitána okrsku. Jakým směrem se bude její život ubírat dál? S tím také souvisí otázka bezpečnostní specialistky. Podle některých by Beckett mohla využít Hayleyiných služeb coby kandidátka na post senátorky za stát New York. Podle jiných by zase Kate coby novopečená kapitánka mohla dostat na starost nový tým, jehož členem by mohla být právě Hayley.

Druhou v pořadí je pak postava analytika. Ten by podle všeho měl na dvanáctém okrsku spolupracovat bok po boku se stávající analytičkou Tory Ellis, kterou ztvárňuje Maya Stojan. Tvůrci by do této role rádi obsadili muže ve středních letech s asijskými rysy. Podle některých spekulantů by ovšem nová postava analytika měla Tory zcela nahradit, jelikož Maya Stojan je v současnosti dosti vytížená na dalších projektech.


Co říkáte na nové postavy? A jak myslíte, že se tvůrci popasují s novou řadou?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

24ron24
před 118 týdny
Wau wau wau, no ľudia na toto som zvedavý. A to z dôvodu, ktorý určite...
ševča
před 114 týdny
Beztak ji plánují pro Espa, ne?
HonZajs000
před 113 týdny
Tak tady máme naši Hayley...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY