Facebook Twitter E-mail
6. července 2015

Grey's Anatomy: Arizona podepsala velkou smlouvu

Stanice ABC má v plánu dát Callie a Arizoně ještě spoustu času na to, aby si k sobě obě dámy opět našly cestu. Bylo oznámeno, že představitelka Arizony, herečka Jessica Capshaw, bude v seriálu Grey's Anatomy (Chirurgové) i nadále pokračovat.

Hereččina smlouva vypršela letos v květnu. Nyní ale Capshaw podepsala novou smlouvu, která ji k seriálu zavazuje na další tři roky. Tím pádem má účast jistou až do května 2018!

Znamená to tedy, že se tento lékařský veterán ještě minimálně tři roky z televizních obrazovek nehne? Prozatím to není jasné. Seriál dostal objednávku na dvanáctou řadu, která poběží v sezóně 2015/16. Ředitel stanice Paul Lee se nicméně v jednom z rozhovorů vyjádřil v tom smyslu, že by rád viděl Grey's v programu „ještě mnoho, mnoho let“. Dodal, že seriál i nadále zůstává silnou a živou značkou.

Seriálu také hraje do noty to, že ho letos opustila jedna z hlavních hvězd, herec Patrick Dempsey. Tvůrkyně Shonda Rhimes uvedla, že nyní vstupuje do neprobádaných vod, odchod Patricka však zároveň představuje spoustu nových možností.

Seriál se bude snažit do svých řad získat novou krev. Verbování začal už v červnu, kdy bylo oznámeno, že jednu z nových rolí získal herec Martin Henderson. Ten již v minulosti spolupracoval se Shondou na jejím seriálu Off the Map, který byl však zrušen po první sérii.

Většina stálých postav, kterým se poštěstilo přežít jedenáctou sezónu, bude vyjednávat potenciální nové smlouvy v příštím roce; platnost jejich stávajících vyprší v květnu 2016.

Grey's Anatomy se na televizní obrazovky vrací ve čtvrtek 24. září.


Těší vás více Arizony v seriálu? Kolik byste Grey's ještě nadělili řad? Myslíte si, že má seriál stále co nabídnout?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Prochmen
před 119 týdny
Jessica Capshaw <3 Jojo je to supr :)
LadyJ
před 119 týdny
Doufám, že se dají Arizona s Calli zase dohromady. Tyhle dvě jsou můj...
Prochmen
před 119 týdny
Jojo, taky doufám, můj taky :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY