Facebook Twitter E-mail
6. července 2015

The Good Wife: Dočká se Alicia pana pravého?

Stanice CBS v květnu potěšila své fanoušky, když oznámila hromadné prodloužení téměř všech svých seriálů. Mezi nimi nechyběl ani právnický veterán The Good Wife (Dobrá manželka), který se v září vrátí již se svou sedmou řadou.

Dnes byl oznámen nový casting, který potěší především hlavní hrdinku. Herec Jeffrey Dean Morgan se k seriálu přidává jako nová vedlejší postava. Jeho Alex je klidný a zkušený vyšetřovatel, kterého Alicia najme, aby pro ni pracoval v její nové firmě… tedy minimálně zpočátku.

I když prozatím nebylo nic potvrzeno, zdroje uvádí, že Alex a Alicia brzy spojí práci s romantickým potěšením. Tato spekulace je na místě, zvláště po oznámení, že se v sedmé řadě nevrátí Finn (Matthew Goode), a pokud ano, tak maximálně v hostující roli. Hrdinka se navíc stále více oddaluje od svého manžela Petera (Chris Noth).

„Jeffreyho milujeme a obdivujeme už léta,“ uvedli v oficiálním vyjádření výkonní producenti Robert a Michelle Kingovi. „Byli jsme nadšeni, když jsme se dozvěděli, že to Julianna cítí stejně. Pak už jsme neváhali a požádali jsme ho, jestli se nepřidá do naší party.“

Morgan je druhým oznámeným hercem, který se k seriálu v následující řadě přidá. Dalším přírůstkem je Cush Jumbo (Torchwood), která – ačkoliv to prozatím nebylo potvrzeno – dost možná přebere místo po odcházející Kalindě (Archie Panjabi).

Jeffrey Dean Morgan se touto rolí drží na stanici CBS, kde aktuálně září ve druhé sérii Extant. Dříve se objevil v seriálech Magic City, Weeds, Supernatural a Grey's Anatomy.

Aktualizováno: Zároveň bylo dnes oznámeno, že herečka Makenzie Vega, která v seriálu hraje dceru hlavní hrdinky, se v příští sezóně nevrátí jako hlavní postava. Nicméně postava ze seriálu nezmizí úplně, pouze se zde nebude vyskytovat tak často. Bude tak na tom podobně jako její seriálový sourozenec Graham Phillips. Tato změna souvisí s tím, že se tvůrci snaží pracovat s herci i přes jejich nabité programy, aniž by tím nějak extra trpěly jejich dějové linky.

Sedmá série The Good Wife začíná na stanici CBS v neděli 4. října.


Těšíte se na sedmou sérii? Líbí se vám nové tváře, které řadu obohatí? Máte teorie, kudy by se jejich dějové linie mohly ubírat?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 158 týdny
Článek byl ještě aktualizován o status Makenzie Vegy.
Nevada
před 158 týdny
Ale né, takhle bude mít nakonec Alicia víc aférek než Peter... Nové...
Sleslikslicka
před 157 týdny
Jako s šéfem její veleslavný kampaně, kterou jsme se tak dlouho zabývali,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY