Facebook Twitter E-mail
6. července 2015

Penny Dreadful představí novou ikonickou postavu hororu

Druhá série Penny Dreadful teprve včera odvysílala finále druhé řady, už nyní ale tvůrce John Logan láká na sérii třetí. Logan oznámil, že se ve třetí sérii představí další slavná hororová postava, kterou již čtenáři hororového žánru důvěrně znají.

Penny Dreadful je charakteristický přítomností klasických hororových osobností, mezi kterými nechybí Frankenstein (Harry Treadaway) a jeho výtvor (Rory Kinnear), nebo např. Dorian Gray (Reeve Carney).

„Vím, že je to velké lákadlo, omlouvám se za to. Můžu vám říct, že po dvou letech konečně přidáme další slavnou literární postavu,“ uvedl Logan v rozhovoru pro EW. „Je to velká zábava, vcítit se do myšlení jiného spisovatele a přivést jednu z těch všech skvělých postav zpět do našeho světa.“

Seriál byl před dvěma týdny prodloužen pro třetí sérii, která se na televizních obrazovkách objeví v roce 2016. Po nedělním finále na stanici Showtime následoval teaser ke třetí řadě:


Už máte za sebou finále druhé série? Co na něj říkáte? Těšíte se na třetí řadu? Máte nějaké tipy, která slavná hororová postava by se v seriálu mohla objevit?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

hiro666
před 119 týdny
Tipujem Dr Jekyll and Mr Hyde.
Stormrager
před 119 týdny
Ať je to Jack Rozparovaač... :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY