Facebook Twitter E-mail
6. července 2015

Empire na podzim přivítá lesbickou miliardářku

Nejnovější seriálový hit a aktuální komerční seriálová jednička Empire tasí na novou sérii velké zbraně. Bylo oznámeno, že se k osazenstvu přidá herečka Marisa Tomei, která hodlá Cookie pořádně konkurovat, minimálně v oblasti pýchy a nedostatku pokory.

Oscarová vítězka Tomei ztvární víceepizodní roli Mimi Whiteman. Mimi je náročná kapitalistka, která se zaplete do rodinného dramatu Lyonů. Tato žena se řadí mezi nejvýznamnější a nejbohatší městskou smetánku. Miluje hip hop, společenské trendy, značkovou módu a nádherné ženy.

Pro herečku jde o jednu z mála seriálových rolí, kterým se upsala. V minulosti se objevila v hostující úloze v seriálu Rescue Me. V projektové fázi se pro ni nachází dosud nepojmenovaná minisérie na HBO, kde Tomei má hrát hlavní roli slavné feministky Glorie Steinem.

Empire ve druhé sérii přivítá také řadu hvězdných hudebních hostů, mezi kterými nebudou chybět Chris Rock, Alicia Keys a Lenny Kravitz. Ti se tak přidají k dalším velkým jménům, které se v seriálu objevily v jeho první sérii (Jennifer Hudson, Courtney Love, Naomi Campbell, Gladys Knight, Snoop Dogg).

Empire se na stanici Fox vrátí s druhou řadou ve středu 23. září.


Už jste stihli dohnat první sérii této nutnosti, kterou by měl vidět každý seriálový fanoušek? Těšíte se na druhou řadu? Líbí se vám první známá jména?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

HonZajs000
před 119 týdny
To se tak někdy jede. Prý je stejný problém s Gothamem. Pilot mě vůbec...
inekafe
před 119 týdny
Omg, omg, so true!! Ten Gotham myslím... pilot bol oproti ďalším epkám...
ragelly
před 119 týdny
Když už nikdo jiný... :D Mám psavou náladu :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY