Facebook Twitter E-mail
7. července 2015

Hannibal ztrácí naději, Netflix ani Amazon ho nechtějí

Už je to několik dní, co se stanice NBC rozhodla neprodloužit své oceňované drama Hannibal pro čtvrtou sérii. Seriál ihned po této novince začal hledat nový domov, žádný úspěch ale dosud nezaznamenal.

Tvůrce Bryan Fuller na Twitteru oznámil, že ani Amazon, ani Netflix o Hannibala zájem nejeví. Netflix byl od začátku běh na dlouhou trať, ale Amazon se zdál reálnou možností. Tato streamovací služba má totiž zakoupena práva k vysílání prvních tří sérií, pokračování právě zde by tedy bylo logické.

Už minulý týden byly hercům Hughovi Dancymu a Madsovi Mikkelsenovi rozvázány jejich smlouvy. Oba již dostávají nové filmové a televizní nabídky. Fuller mezitím začíná pracovat na svém novém seriálu American Gods, který se v roce 2016 objeví na kabelovce Starz.

Fuller oznámil, že pro něj i nadále zůstává Hannibal důležitý. Nicméně American Gods má aktuálně přednost. To znamená, že čtvrtá řada by musela počkat, než by tvůrce dokončil první sezónu Gods. Zdroje uvádí, že právě tento zádrhel hrál velkou roli v tom, že se Amazon rozhodl Hannibala nepřevzít. Fuller totiž nyní nebude k dispozici déle než rok, což je delší doba, než je Amazon ochoten čekat.

Seriál prozatím ve snahách nalézt nový domov nekončí, ale hráčů ve hře rapidně ubylo. Právě toto téma bude jistě žhavě probíráno v druhé polovině týdne, když na Comic-Conu bude mít Hannibal svůj panel.


Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 119 týdny
Neeee, to mi nedělejte, Haniball :'(
LittleLexi
před 119 týdny
Mně osobně ta třetí série úplně zatím nesedí, nicméně i tak pro mě...
IcePrincess
před 119 týdny
Já se nedivím, vždyť se tam pomalu nic neděje. Hannibal tam je snad jen od...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY