Facebook Twitter E-mail
8. července 2015

Castle obsadil další novou roli

Seriál Castle (Castle na zabití) nabírá pro svou osmou řadu nové posily. Nedávno jsme vás informovali o tom, že se na dvanáctém okrsku objeví dvě nové postavy, které by ve větší či menší míře měly zahýbat dějem. A jedna z nich už dostala svou konkrétní tvář.

Role bezpečnostní specialistky Hayley Vargasové, kterou tvůrci seriálu charakterizují jako mladou, bystrou, svobodomyslnou slečnu se smyslem pro povinnost, a která se rozhodně nebojí ušpinit si při práci ruce, se zhostí Toks Olagundoye.

Tato nigerijská herečka se švýcarskými a anglickými kořeny je známá hlavně pro své účinkování v sitcomu The Neighbors, kde ztvárnila mimozemšťanku Jackie Joyner Kerseeovou. Má však za sebou i řadu epizodních rolí např. v CSI: NY (Kriminálka New York), NCIS (Námořní vyšetřovací služba) nebo Law & Order (Zákon a pořádek). V Castleovi by se měla objevit již v první epizodě nadcházející řady, která má premiéru 21. září 2015.

O bližším určení role této postavy však zatím nepadla ani zmínka. Jak zapadne do příběhu, to je tak stále záhadou.


Jak se vám líbí volba obsazení do role Hayley? Jste spokojeni s výběrem Toks Olagundoye?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 126 týdny
Pěkná holka, vůbec mi nebude vadit koukat na ní v Castlovi :), jen mě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY