8. 7. 2015

Seriálové osudy: Between prodloužen!

Seriálové osudy: Between prodloužen!

Streamovací služba Netflix pokračuje ve svém trendu, který velmi těší především seriálové diváky a fanoušky. Netflix oznámil, že svou letošní novinku Between prodlužuje pro druhou řadu. Drama se vrátí v roce 2016. Zprávu potvrdila herečka Jennette McCurdy.

Thriller o přežití vytvořil kanadský scenárista a režisér Michael McGowan. Seriál vypráví příběh městečka, které se ocitne v karanténě. Vypukne zde totiž záhadná nemoc, která vyhladí všechny obyvatele starší 21 let. Uvěznění mladí lidé uvnitř města musí nyní začít bojovat o přežití.

Seriál je jedním z mála původních děl od Netflixu, který nebyl vypuštěn naráz, ale každý týden po jedné epizodě. Novinka se dočkala smíšených reakcí od fanoušků i kritiků.

Netflix za poslední sezónu nezrušil ani jeden seriál, všechny se dočkaly dobrých zpráv o tom, že se vrátí také v následujícím roce. Prozatím není znám osud pouze novinky Sense8, jejíž první řada byla na internetu vypuštěna v červnu 2015.


Sledujete Between? Jak se vám seriál líbí? Jste rádi, že se vrátí i v příštím roce? Jak by měl příběh pokračovat?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
zivot

zivot

Between nesledujem, ale dúfam, že Netflix nepreruší tradíciu a aj Sense8 bude predĺžený o ďalšiu...
před 272 týdny
Další články k tématu