Facebook Twitter E-mail
9. července 2015

Dark Matter: Ruby Rose se přesouvá z vězení do vesmíru

Letošní sci-fi novinka Dark Matter si pro svou posádku přichystala návstěvu v podobě herečky Ruby Rose. Těšit se na ni můžete v sedmé epizodě, která bude mít premiéru 24. července. Tato australská herečka se proslavila svou rolí v populárním seriálu Orange Is the New Black. Ve třetí sérii zde ztvárnila jednu z vězeňkyň, Stellu Carlin.

V Dark Matter si zahraje Wendy, zábavného androida, který byl vytvořen, aby bavil své okolí. Když se probudí k životu, okouzlí skupinu svým uměním vařit i svými sexuálními dovednostmi. Něco se však pořádně zvrtne.

Rose odstartovala svou kariéru jako moderátorka australské MTV a poté se přesunula k herectví. Obsazení do role Stelly v seriálu OITNB pro ni bylo velmi nečekané.

„Moje první velká práce je zřejmě bez pochyby v jednom z nejvýznamnějších televizních seriálů současnosti a s těmi nejlepšími herci naší doby,“ uvedla Rose v jednom z rozhovorů.


Sledujete novinku Dark Matter? Viděli jste třetí sérii OITNB? Těšíte se na postavu Ruby Rose?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sandokan555
před 123 týdny
serial to nie je zly ale koli poslednej casti by som dal 10 % dole(70%) .. tak...
rebeccacarf
před 123 týdny
Nebo muzikálovou :-D Ale musím souhlasit, do posledního dílu se mi to taky...
spike
před 123 týdny
Muzikálovou epizodu bych si upřímně přál, protože by to jistě byla zábava....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY