Facebook Twitter E-mail
9. července 2015

Us: HBO objednala pilot o mezilidských vztazích

Jason Katims, americký scenárista a producent, který stojí například za seriály Roswell a Parenthood, se chystá na HBO uvést svůj pilot s názvem Us.

Mělo by jít o hodinový projekt vycházející z původní Katimsovy myšlenky. Pilot byl ve stručnosti shrnut jako rozsáhlá zkouška často záhadných, někdy nečekaných, ale nakonec srdcelomných cest. Cest, kterými si svou cestičku nachází láska a mezilidské vztahy prostřednictvím obrovské sítě lidí, mezi kterými zdánlivě není žádné spojení.

„Jason je jedním z nejnadanějších scénáristů v televizní branži. Jsme nadšení, že svůj mimořádný vypravěčský talent propůjčí právě HBO,“ řekl ve svém prohlášení Michael Lombardo, programový ředitel kabelové stanice HBO.

V současné době pracuje Katims také na dramatu od videoslužby Hulu s názvem The Way, který se má na obrazovkách objevit v roce 2016. Do hlavních rolí byli obsazeni Aaron Paul (Breaking Bad) a Michelle Monaghan (True Detective).


Zaujal vás zmíněný projekt? Doufáte, že se dostane na televizní obrazovky?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Clear
Autorka je velký fanoušek sci-fi seriálů. Její mánie začala u Hvězdné brány a od té doby ji neopustila. Mimoto překládá pro web neXtWeek.cz seriály jako Suits, Homeland, Orange Is the New Black a další.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY