Facebook Twitter E-mail
9. července 2015

Nová hvězdná posila sci-fi dramatu Hunters

Syfy rychle nabírá nové herce, kteří se připojí k hereckému obsazení chystaného mimozemského seriálu s názvem Hunters. Dalším lovcem se stane Julian McMahon, známý ze seriálu Nip/Tuck (Plastická chirurgie s. r. o.).

Seriál je třináctidílnou adaptací bestselleru Whitleyho Streibera s názvem Alien Hunter. Půjde o příběh policisty z Philadelphie, který hledá svou zmizelou ženu. Jeho hledání ho zavede až k tajné vládní organizaci, která je na stopě skupině nemilosrdných a potenciálně mimozemských teroristů.

McMahon bude hrát postavu McCarthyho, nepříčetného drogově závislého velitele jednotky, který tíhne k násilí a hudebnímu stylu house. Připojí se k již obsazeným hercům, mezi kterými nechybí Nathan Phillips (The Bridge) a Britne Oldford (American Horror Story).

Dalším sci-fi, ve kterém budete moci McMahona vidět již v roce 2016, je šestihodinová minisérie Childhood’s End, která je adaptací románu Arthura C. Clarka.


Patří McMahon mezi vaše oblíbence? Těšíte se na novinku Hunters? Vidíte v tomto seriálu potenciální nový hit?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Clear
Autorka je velký fanoušek sci-fi seriálů. Její mánie začala u Hvězdné brány a od té doby ji neopustila. Mimoto překládá pro web neXtWeek.cz seriály jako Suits, Homeland, Orange Is the New Black a další.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Isabo1
před 123 týdny
Jsem z tohoto tématu taková rozpačitá, protože bude hodně záležet na tom...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY