Facebook Twitter E-mail
14. července 2015

Veterán se vrací do AHS: Hotel

Jak už od nás víte, ojedinělý projekt American Horror Story se vrací již s pátou řadou, tentokráte s podtitulem Hotel.

Pomalu ale jistě se nám klube herecké obsazení. Matt Bomer (Volání mrtvých), Cheyenne Jackson (epizodní herec) a největší překvapení – kontroverzní zpěvačka Lady Gaga. To jsou nováčci a pokud jde o staré mazáky, máme tu jména jako Evan Peters, Kathy Bates, Sarah Paulson, Angela Bassett a Wes Bentley.

Tvůrce seriálu Ryan Murphy v rozhovoru nyní potvrdil další jméno oblíbené stálice. Je jí Emma Roberts. Fanoušci si jí mohou pamatovat ze třetí a čtvrté řady, kde ztvárnila mladou rebelující čarodějku Madison Montgomery a falešnou jasnovidku Maggie Esmereldu. Murphy k tomu řekl: „Myslím, že se nakonec v pár epizodách objeví. Přijde na závěr a bude mít něco skvělého s Evanem Petersem.“

Emma se pustí do AHS jakmile dokončí natáčení jiného Murphyho projektu – Scream Queens, který by měl finišovat na začátku října. Obsazení Emmy do páru s Evanem bude zajímavé, protože Emma a Evan tvořili pár i ve skutečném životě. Randili spolu od roku 2012, ale nedávno zrušili své zasnoubení a oznámili rozchod.

AHS: Hotel se vrátí na obrazovky v říjnu letošního roku.


Těšíte se? Máte Emmu rádi? Líbí se Vám Emma a Evan jako pár? A kterého dalšího oblíbence by jste znovu viděli i v nové sérii?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lizzy
před 118 týdny
Tak zrovna ta by tam být nemusela. Zbývá jen doufat, že tam nebude moc dlouho.
vega
před 118 týdny
cozeee oni sa rozisli!!??? :( ..viac asi nemam co k tomu dodat :/
ševča
před 104 týdny
A to prohlásil až po tom, co se rozešli, nebo před? Jestli po...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY