Facebook Twitter E-mail
17. června 2008

Co budeme dělat každé letní úterý

Tento průvodce by vám měl zjednodušit výběr a vyfiltrovat to nejlepší z nudných letních programů. Dnes se podíváme na zoubek úterní prázdninové nabídce americký TV.

Úterky jsou seriálově slabší a tak se kromě dvou seriálů spíše dočkáme reality show a dokumentů. Ale i tak se bude na co těšit.

Seriály

  1. července se na obrazovkách televize ABC objeví nové rodinné drama od tvůrce Sedmého nebe a to The Secret Life of the American Teenager. Seriál se točí okolo těhotenství a sexu v teenagerském věku. Poté, co konečně Amy Juergensová přišla o věneček na hudebním táboře s hrůzou zjistí, že je těhotná. A tak se snaží útěchu hledat u svých přátel Lauren a Madison. Mezitím máme možnost sledovat i nejpopulárnější dívku na škole, roztleskávačku Grace Bowman, která tvrdí, že se svým prvním sexem počká až do té doby než se vdá. Dokáže však tak dlouho čekat její přítel Jack?
  2. července se na americké obrazovky vrátí se svou třetí řadou seriál o těch největších mozcích v USA, kteří žijí v jednom technicky dokonalém městečku, kde i přes veškerou genialitu bují zločin a další záhady, které musí vyřešit Jack Carter. Vítejte zpět do „Eureky“: https://www.serialzone.cz/…nem-heureka/, do malého městečka s velkým tajemstvím.

Reality show

Kromě těchto dvou seriálů se na obrazovkách usídlí každé úterý spousta reality show, ať už jde již o klasiku v podobě Big Brothera a další řady America's Got Talent nebo o novinku s názvem I Survived a Japanese Game Show, ve které budou mít soutěžící za úkol co nejvíce splynout s Japonskou kulturou, a ten, kterému se to povede nejlépe se stane vítězem. Nesmíme zapomenout ani na kuchařskou show Hell's Kitchen běžící na Foxu, ve které šéfkuchař Gordon Ramsay šikanuje potencionální velké kuchaře. No a na konec tu máme třetí pokračování reality show Tori & Dean: Home Sweet Hollywood, ve které jak už je z názvu patrné jde o soukromí Tori Spellingové a Deana McDermotta.

Dokumenty

Úterky jsou také vyhrazeny spoustě zajímavých dokumentárních seriálů za zmínku stojí určitě série 30 Days od autora populárního filmového dokumentu Super Size Me Morgana Spurlocka. Ve svém dokumentárním seriálu nenutí lidi jíst 30 dní ve Fast Foodu, ale nechá je třicet dní žít s jinou rodinou a tak například můžeme vidět otrlého lovce v rodině veganů, kde se něco naučí o zvířecích právech.

Další díly seriálu

Co budeme dělat každé letní pondělí (16. 6. 2008)
Co budeme dělat každé letní úterý (právě čteš)
Co budeme dělat o prázdninách ve středu a ve čtvrtek (19. 6. 2008)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY