10. 7. 2015

Seriálové osudy: Teen Wolf prodloužen!

Seriálové osudy: Teen Wolf prodloužen!

Stanice MTV pokračuje v zajeté tradici. Během panelu v rámci Comic-Conu v San Diegu bylo oznámeno, že se seriál Teen Wolf (Vlčí mládě) vrátí v příštím roce s šestou sérií.

Zprávu fanouškům sdělil tvůrce seriálu Jeff Davis. Ve stejné době se informace také objevila na oficiálním Twitteru seriálu.

Bylo jasné, že je Davis velmi potěšen úspěchem a popularitou svého seriálu. Sdělil davu věrných fanoušků, že dokud se budou dívat, tak se seriál bude natáčet.

Teen Wolf je volnou adaptací filmu z roku 1985. Na MTV se poprvé objevil v roce 2011 a od té doby je pro stanici silným hráčem. Pátá série se začala vysílat 29. června.

Více informací z Teen Wolf panelu na Comic-Conu vám přineseme později během dnešního dne.


Sledujete seriál stále? Máte radost, že se vrátí s novou sérií? Kolik řad si u něj ještě dokážete představit? Má vůbec ještě co nabídnout?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře18zobraz všech 18 příspěvků
Peťulí

Peťulí

Holland, Dylan O'Brien a Tyler Posey jsou potvrzení pro 6 sérii. Takže Holland opravdu nekončí. :)
před 270 týdny
Ivy

Ivy

A kdes to četla? Nechci si zase naletět s tím, abych tomu věřila. :D
před 270 týdny
Peťulí

Peťulí

Četla jsem to tady. Řekla bych, že je to věrohodná fb stránka. Tato a ještě Teen wolf MTV. :)...
před 270 týdny
Další články k tématu