10. 7. 2015

Seriálové osudy: Ballers prodloužen!

Seriálové osudy: Ballers prodloužen!

HBO nasazuje Ballers (Hráči) zpátky do hry. Kabelovka oznámila, že svou fotbalovou novinku prodlužuje pro druhou sérii.

Půlhodinový seriál se točí okolo bývalé fotbalové hvězdy, která se nyní snaží najít novou kariéru jakožto finanční manažer. Skrze své přátele, kteří stále hrají, seriál ukazuje pohled na životy profesionálních fotbalových hráčů na hřišti i mimo něj.

„Charismatický a velmi talentovaný Dwayne Johnson spolu se zbytkem hereckého obsazení zde trefili hřebíček na hlavičku,“ uvedl programový ředitel stanice Michael Lombardo. „Jsme nadšeni z přívětivých reakcí, kterých se seriál dočkal, a těšíme se na další vzrušující sezónu.“

Ballers získal během své červnové premiéry úctyhodných 2,2 milionu diváků za večer. Od té doby toto číslo narostlo na 8,9 milionu, a to po započtení různých platforem. Jde tak o nejsledovanější půlhodinový pilot stanice od roku 2009.

Seriál se přidává k již obnoveným komediím Girls, Veep (Vicepreziden­t(ka)), Silicon Valley, Togetherness (Po čtyřech) a Getting On. Další novinka – The Brink (Krize) – stále na oznámení o prodloužení či zrušení čeká.


Sledujete Ballers? Jak jste prozatím se seriálem spokojeni? Jste rádi, že se s ním setkáme i v příštím roce?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
verunkabrožová

verunkabrožová

Charismatický Dwayne určitě je,ale zas tak velký talent?Nemám nic proti němu,ale svaly jsou u něj asi...
před 271 týdny
Další články k tématu