12. 7. 2015

Seriálové osudy: Salem prodloužen!

Seriálové osudy: Salem prodloužen!

Letošní Comic-Con má na svědomí již třetí prodloužení! Tentokrát dobré zprávy přišly pro fanoušky hororového seriálu Salem, který se vysílá na kabelovce WGN America. Stanice během panelu seriálu v San Diegu oznámila, že se seriál dočká třetí série.

Prodloužení jistě fanoušci uvítají, jelikož druhá řada se rozloučila s obrovským cliffhangerem, do kterého byla zapojena hlavní postava v podání Janet Montgomery. Mary zdánlivě obětovala vlastní život, aby zachránila svou pravou lásku Johna. Seriál skončil sérii s 1,1 milionem diváků za sedm dní, což je dvojnásobné číslo oproti finále první řady.

Natáčení třetí série začne letos na podzim, na obrazovky se seriál vrátí v roce 2016. Salem je prvním původním dramatem stanice. Loni se k němu přidal historický Manhattan, na premiéru čekají novinky Titans, Underground, Outsiders a minisérie 10 Commandments.

Během panelu v podstatě nic jiného nezaznělo, herci pouze projevili radost nad pokračováním s tím, že jim to umožní opět posunout hranice o kousek dál. Věděli již dříve, že se seriál vrátí s novou řadou, ale byli zavázáni k naprostému mlčení :-)


Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
inekafe

inekafe

Woohoo, skvelá správa! :)) Zrovna nedávno som písal kamke, že na konci druhej série ostalo snáď...
před 264 týdny
ShedStories

ShedStories

Na toto som čakal ! :) Konečne som spokojný :D
před 264 týdny
Další články k tématu