Facebook Twitter E-mail
14. července 2015

Dočkáme se další hororové antologie?

Po hororových seriálech jako Scream, American Horror Story a připravovaných Scream Queens bychom se mohli dočkat dalšího. Stanice Syfy začala pracovat na projektu s názvem Channel Zero, který vyvíjí tvůrci Max Landis a Nick Antosca. Druhý zmíněný se podílel coby scenárista například na seriálech Teen Wolf a Hannibal.

Každá série Channel Zero bude založena na novém příběhu. Ta první se inspiruje povídkou spisovatele Krise Strauba, která nese název Candle Cove. Dílo vzniklo při rozšíření internetového hororového fenoménu známého jako creepypasta. Candle Cove vypráví příběh záhadné dětské televizní show z osmdesátých let minulého století, její roli v sériích vražd, a dále o temném tajemství jednoho záhadného muže.

Dawn Olmstead, výkonný viceprezident rozvoje Universal Cable Prods., která projekt produkuje, o něm řekl: „Channel Zero: Candle Cove bude nápaditou a mrazivou hororovou antologií.“

„Příběh čerpající z kultu creepypasty společně s vizionářskými myšlenkami tvůrců Landise a Antoscy vyzvednou horor k tomu nejlepšímu. Stále jsem vystrašen z první epizody. Je to mrazivá a intenzivní jízda,“ dodal.

Channel Zero si vzala pod svá křídla stanice Syfy. „Projekt obsahuje moderní vyprávění a inovativní perspektivu, která podtrhne snahu stanice Syfy přinášet chytré a provokativní seriály všem novým generacím sci-fi fanoušků,“ vyjádřil se viceprezident stanice Bill McGoldrick.


Zaujalo vás téma chytaného seriálu? Budete se na něj dívat? Nebo se vám zdá, že hororů je v poslední době až moc? Podělte se o svůj názor v diskuzi!

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Esgalnor
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY