14. 7. 2015

Seriálové osudy: Stitchers prodloužen!

Seriálové osudy: Stitchers prodloužen!

Kabelovka ABC Family přináší dnes svým fanouškům velmi dobré zprávy. Oznámila, že se letošní novinka Stitchers dočká druhé série. Prodloužení přichází tři týdny před odvysíláním finální epizody první řady.

Drama v hlavní roli s Emmou Ishtou, Kylem Harrisem, Salli Richardson-Whitfield je pro stanici první procedurálkou. Pro ředitele stanice Toma Ascheima je seriál velkou prioritou. U diváků si nicméně Stitchers až tak dobře nevede. Za prvních šest epizod ho v průměru sledovalo 930 tisíc diváků. Každopádně v demo skupině 18–34 let jde o nejlepší seriál v daném časovém slotu.

Seriál sleduje mladou ženu, která je naverbována do tajné vládní agentury, aby se nabourávala do myslí nedávno zemřelých. Jejich myšlenky pak využívá k řešení vražd a dalších záhad, které by si jinak nebožtíci odnesli do hrobu.

„Fanoušci si velmi oblíbili seriál a hlavní postavu, která je chytrá, soustředěná a je skvělým příkladem pro ostatní mladé ženy,“ uvedla Karey Burke, výkonná viceprezidentka programové skladby stanice. „Těšíme se, jaké nové případy tým bude řešit, a jak se budou postupně odhalovat další záhady, které jsou spojeny s vytvořením programu.“


Sledujete Stitchers? Oblíbili jste si tuto novinku? Jste rádi, že se vrátí se druhou sérií?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře14zobraz všech 14 příspěvků
Arkantos

Arkantos

Urcite nie si jedina. Mne sadla tiez. :-D
před 270 týdny
Exredaktorka

Exredaktorka

Dobrým příkladem, jo? Další seriál, který lidi učí, že každý, kdo je chytrý, se ke všem musí chovat jako...
před 269 týdny
sandokan555

sandokan555

Hovorim ta zenska ten serial, asi ani nevidela, samozrejme ze nie je ziadnym prikladom a vzorom. To je ako...
před 269 týdny
Další články k tématu