15. 7. 2015

Seriálové osudy: Turn prodloužen!

Seriálové osudy: Turn prodloužen!

Kabelovka AMC dnes oznámila, že své historické drama Turn pro třetí sérii. Nových 10 epizod se na televizních obrazovkách objeví v roce 2016.

„Moc se nám líbil kreativní směr, který jsme u druhé série Turn viděli. Seriálu se podařilo něco, co se aktuálně moc často nevidí – dokázal během řady získávat stále větší publikum,“ uvedl Charlie Collier, ředitel AMC. „Turn i nadále láká oddané publikum, a to nejen v televizi, ale i na různých dalších platformách. Těšíme se na další spolupráci s tvůrci, herci a celým týmem, který bude pokračovat v práci u třetí sezóny.“

Ačkoliv seriál nemívá vysoké publikum během jeho vysílání živě, počet diváků narůstá při započtení DVR čísel a také zhlédnutí na internetu. Turn si ve druhé sérii oproti předchozímu roku polepšil o 20 procent u diváků 18–49.

Turn si vede dobře také u kritiků, druhá série získala hodnocení 97 % na Rotten Tomatoes a 8/10 na IMDb.


Sledujete Turn? Dokázal si seriál i ve druhé řadě zachovat úroveň z jedničky? Jste rádi, že drama bude pokračovat i v příštím roce?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
La.Volpe

La.Volpe

Vynikajicí seriál, který opět nemá takovou odezvu, jakou by si zasloužil. Ale díky žánru se to dá...
před 280 týdny
Další články k tématu