Facebook Twitter E-mail
16. července 2015

Hádanka s crossoverem odhalena!

Na samotném začátku prázdnin jsme vám dali hádanku, kde jste měli tipovat, jaké dva seriály dostanou crossover.

Bylo řečeno, že jde o seriály jedné stanice, které si ale ve svém jádru nejsou vůbec podobné, crossover je tedy něco, co by nikdo nečekal. Oběma seriálům by podle vedení stanice navíc prospělo zvýšení sledovanosti, které by jejich propojení přinést mohlo.

Výsledky jsou na světě! Seriály pochází ze stanice Fox… a jsou jimi čtvrteční kousky Bones (Sběratelé kostí) a Sleepy Hollow (Ospalá díra)!

Původně byl crossover v plánu již na podzim, ale nyní zdroje uvádí, že toto propojení se odehraje až později v příští sezóně. Zatím nebylo prozrazeno, jak crossover bude vypadat, ani které postavy z obou seriálů se střetnou. Nicméně výkonní producenti u obou seriálů prý vymysleli velmi kreativní nápad, který přirozeně oba světy propojí.


Tak co říkáte? Jste na tuto kombinaci zvědaví? Dokáže z toho vůbec vyjít něco smysluplného?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

aislinn
před 209 týdny
Ani ve snu by mě nenapadlo, že to budou tyhle dva seriály... :D No tak to jsem...
Engeneer
před 209 týdny
A já se tak těšil, že Dean a Sam vymlátí upíry v Mystic Falls:D Tak třeba...
Tulrika
před 209 týdny
Přijde mi, že scénáristé Bones začínají být nějak zoufalý

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY