Facebook Twitter E-mail
16. července 2015

The Vampire Diaries: Zlobivé upírky obsazeny

Výkonná producentka Julie Plec na letošním Comic-Conu potvrdila, že se v sedmé sérii The Vampire Diaries (Upíří deníky) objeví několik nových postav. Teď už ale víme, které herečky naše oblíbené hrdiny potrápí…

Elizabeth Blackmore, Scarlett Byrne a Teressa Liane totiž byly obsazeny jako upírky, které byly v závěru minulé série propuštěny z vězeňského světa a které umí používat magii. Objeví se již v první epizodě a několik dílů se zdrží. Julie Plec o nich na Comic-Conu sdělila, že to budou „zlobivé, zlobivé a ještě jednou zlobivé holky.“ Mimochodem, report z TVD panelu si můžete přečíst zde.

Blackmore (Legend of the Seeker) ztvární Valerii, která má mocnou magii a velmi temné úmysly. Valerie si nezvykne na život v Mystic Falls a nelíbí se jí pravidla, která Lily (Annie Wersching) nastavila pro svoji „rodinu“. Valerie tak vezme věci do svých rukou a započne nebezpečný sled událostí, které navždy změní tvář Mystic Falls. Že by to byla ta post-apokalyptická budoucnost?

Byrne (Falling Skies) bude hrát Noru, upírku, která má lesbický vztah s Mary Louise. Nora je mazaná a svým způsobem i roztomilá dívka, která má také smysl pro humor. Nemá zájem o soužití s obyvateli Mystic Falls, spíš ji zajímá odveta a chaos.

Liane pak ztvární Mary Louise, která v Mystic Falls způsobí s Valerií a se svou přítelkyní Norou pěkný zmatek. Má mocné magické schopnosti a silný názor, který se nebojí vyjádřit.(zleva: Elizabeth Blackmore, Scarlett Byrne, Teressa Liane)

Sedmá série Upířích deníků začíná na obrazovkách The CW 8. října. Těšíte se? A co říkáte na obsazení těchto tří upírek?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Majef
před 118 týdny
TVD jde pomalu do kytek.... Upírky, které umí používat magii? Važně? Tam rovnou...
justynajohnson
před 118 týdny
Ani jedna není na mé oko po chuti a začínají plácat páté přes deváté,ach jo
Finch
před 118 týdny
Elizabeth Blackmore byla v Evil Dead skvělá...její obsazení je zatím...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY