Facebook Twitter E-mail
17. července 2015

Do American Crime se vrátí známé tváře

Letošní novinka American Crime má poslední dobou spoustu důvodů k oslavám. Seriál se na jaře na stanici ABC potýkal s nízkou sledovaností, to mu ale nezabránilo v tom, aby dostal objednávku na druhou sérii.

Další slavné okamžiky přišly včera, když byly oznámeny nominace na Emmy 2015. American Crime jich získal hned deset! Nechyběl ani v hlavních kategoriích – Felicity Huffman se dočkala nominace jako hlavní herečka, Timothy Hutton jako hlavní herec.

Pro fanoušky máme dobré zprávy. American Crime je antologie, tzv. každá série se bude točit okolo nového případu s novými postavami. Nyní ovšem bylo oznámeno, že se vrátí herci, které si diváci oblíbili i v první řadě.

Druhá série se bude odehrávat ve středu USA, kde dojde k incidentu na jedné prestižní škole. Rozhoří se kontroverzní sexuální případ, který odhalí rozdílnosti v jednotlivých školních systémech. „Zatím jsem nic nečetl, ale slyšel jsem, že se příběh bude točit okolo incidentu, který bude zahrnovat studenty veřejné a soukromé střední školy v jednom městě,“ uvedl Hutton. „Já ztvárním trenéra basketbalu na soukromé škole.“

Vrátí se také Huffman, která se ujme role ředitelky školy. „S Timothym pracujeme ve stejné škole a oba musíme tomuto incidentu věnovat naši plnou pozornost. Zatím nevím přesně, jakého rázu náš vztah bude, ale moc se těším, až zjistím víc.“

Zároveň bylo potvrzeno, že se vrátí herci Regina King, Richard Cabral, Elvis Nolasco, Lili Taylor, kteří se také objevili v první sérii. Prozatím ale není jasné, jaké postavy ztvární.


Sledovali jste první sérii American Crime? Jste překvapení z tak vysokého počtu nominací na Emmy? Zasloužil si seriál prodloužení?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY