Facebook Twitter E-mail
17. července 2015

Emily Kinney se připojí k Masters of Sex

Herečka z The Walking Dead má od svého odchodu ze seriálu plné ruce další práce. Letos na jaře se Emily Kinney v hostujících rolích v seriálech The Flash a Forever, na podzim ji čeká víceepizodní role v historickém The Knick.

U historie herečka zůstává i nyní. Bylo oznámeno, že získala vedlejší roli ve třetí sérii Masters of Sex. Ztvární postavu Nory, která je sousedkou Billa a Libby Mastersových. Je to dvacátnice překypující krásou a inteligencí. Nora se rozhodne stát dobrovolnicí v další fázi výzkumu Masterse a Johnsonové.

Třetí série Masters měla premiéru 12. července. Příběh se posunul do roku 1966, tedy čtyři roky poté, co jsme hrdiny viděli naposledy. Mezi představiteli nových postav nechybí Josh Charles, Maggie Grace, Julie Ann Emery, Tate Donovan.

Seriál byl od počátku opěvován v médiích. Premiéra třetí řady však přinesla vlnu kritiky. Epizoda byla méně o sexu, jako spíš o důsledcích, které z něj vyplývají. Příběh se soustředil na potomky hrdinů, kteří znatelně zestárli; dcera Virginie se dokonce pokoušela Billa svádět. „Děti byly již dříve součástí příběhu, ale nikdy nebyly důležitou složkou. Je to těžké, protože lidé si seriál pustí kvůli Billovi a Virginii, ne kvůli jejich dětem… Děti jsou často nudné,“ napsal ve své recenzi kritik Tim Goodman.


Už jste viděli první díl nové série? Jak se vám líbil?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 125 týdny
Tak to musím rychle dohnat druhou řadu! :-D
Salem
před 125 týdny
je dobrej ten serial, jestli se na to mám kouknout
lukascoolarik
před 125 týdny
Je to už nějaký ten pátek, co jsem viděl první řadu, ale vybavuju si, že se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY