Facebook Twitter E-mail
18. července 2015

V Gothamu se dočkáme nové nápadnice Bruce Wayna

Fanoušci seriálu Gotham se dočkali panelu svého oblíbence na letošním Comic-Conu, ale tvůrci nám toho na něm příliš neprozradili. Nyní přichází další kousek, který zapadá do skládačky druhé série.

K obsazení seriálu se totiž připojí mladá herečka Natalie Alyn Lind. Tu možná znáte díky seriálu The Goldbergs, kde si zahrála postavu jménem Dana Caldwell. Nyní vymění usměvavá osmdesátá léta za atmosféru temného Gothamu.

Představí se jako Silver St. Cloud, která je popisována jako éterická kráska vznešených mravů, které se hodí ke gothamské debutantce. Navíc jako malá přišla o rodiče, takže je pochopitelné, že si s Brucem Waynem najdou cestu k sobě.

Silver svého přítele Bruce představí svému strýci, Theovi Galavantovi. Galavant je filantropický miliardář, který kandiduje na starostu. Tuto roli si zahraje James Frain, o jehož obsazení jsme vám psali již dříve. Díky tomu Bruce najde v Theovi novou otcovskou postavu a co se týče Silver, tak to asi není dívka, do které by se chtěl zamilovat. Podle popisu jsou totiž i její záměry temnějšího rázu.

Gotham se na televizní obrazovky stanice Fox vrátí 21. září.


Těšíte se na druhou sérii? Co říkáte na novou postavu?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 157 týdny
Bruca mám rada v dvojke s Cat, ale po finále prvej série sa Cat asi...
Pajky
před 156 týdny
Já se na druhou sérii těším, ale doufám, že Bruce a jeho milostné pobláznění...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY