Facebook Twitter E-mail
18. července 2015

Do Empire zavítá veterán z The Wire

Empire, megahit stanice Fox, už v plném proudu připravuje očekávanou druhou sérii. Nejnovějším přírůstkem bude Andre Royo, jehož jméno si jistě vybaví fanoušci seriálu The Wire. Royo byl obsazen do role Thirstyho Rawlingse, Luciousova právníka.

Na konci první série se Lucious Lyon (Terrence Howard) dočkal nemilého překvapení, podrazu od jeho vlastní rodiny, následkem čehož skončil ve vězení. Lucious se ovšem nehodlá jen tak vzdát. K propuštění z vězení by mu mohl dopomoci právě Thirsty, který je popsán jako bystrý a šarmantní právník, jenž má v plánu využít neetických kroků k jeho osvobození. Navíc má mít podobně stinnou minulost, jakou má Lucious.

Royo v minulost zazářil v již zmíněném dramatu stanice HBO, ale mezi jeho aktuálnější role patří mimo jiné účast v komedii Happyish nebo také v připravovaném dramatu Hand of God. Andre Royo se tak přidává k dalším potvrzeným hvězdám, které hodlá Empire v druhé sérii představit, mezi něž patří například Marisa Tomei, o jejímž účinkování už jsme vás informovali dříve, nebo Kelly Rowland, která má ve flashbacích ztvárnit matku Luciouse.

Druhá řada Empire se své premiéry dočká 23. září 2015.


Těší vás obsazení Roya do Empire? Jakou další hvězdu podle vás ve druhé sérii Empire uvidíme a na kterou z již potvrzených se těšíte nejvíce?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 200 týdny
No z priloženého obrázku sa mi na právnika nepodobá ani zďaleka, ale tak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY