Facebook Twitter E-mail
20. července 2015

Hlavní hvězda z Forever zazáří ve spin-offu Criminal Minds

Během minulé série seriálu Criminal Minds (Myšlenky zločince) byl v jedné z epizod představen nový tým, který má za úkol pomáhat občanům, kteří se dostali do problému někde v zahraničí. Tato epizoda byla předpilotem k nadcházejícímu spin-offu Criminal Minds: Beyond Borders, který bude mít premiéru v midseason.

Roli v chystaném seriálu získala i herečka Alana De La Garza, která si zahraje jednu ze členek týmu FBI. Její postava se jmenuje Clara, velmi chytrá a sečtělá kulturní antropoložka, která bude útvaru velice nápomocná. Herečka se k televizi vrací po neúspěchu z předchozí sezóny, ve které byla zrušena novinka Forever, kde si De La Garza zahrála hlavní ženskou roli. Pamatovat si ji můžete také ze seriálů Law & Order (Zákon a pořádek), CSI: Miami (Kriminálka Miami) a dalších.

Oznámen byl také casting na roli Mae, nebojácné a zábavné soudní lékařky, kterou získala začínající herečka Annie Funke. Obě se tak přidávají k obsazení, které mimo jiné tvoří Gary Sinise, Tyler James Williams a Daniel Henney. Anna Gunn, která měla původně ztvárnit jednu z hlavních rolí, se v seriálu neobjeví. Pro Criminal Minds se jedná o již druhý spin-off. V roce 2011 byl uveden Criminal Minds: Suspect Behavior (Myšlenky zločince: Chování podezřelých), který byl však po zkrácené první sérii zrušen.


Plánujete sledovat nový spin-off Criminal Minds? Potěšil vás nový casting? Myslíte si, že bude mít seriál úspěch?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoboska
před 213 týdny
Ja by som bola radšej kebyže pokračuje Forever, ale určite jej budem držať...
_karel_
před 213 týdny
Naprostý souhlas. :D
Butcher
před 213 týdny
No, ve Forever to je akorát herečka, na kterou se dobře kouká, víc ani ťuk.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY