10. 11. 2015

Seriálové osudy: American Horror Story se vrátí!

Seriálové osudy: American Horror Story se vrátí!

Strachu není nikdy dost. O tom ví své jak fanoušci, tak i stanice FX, která již pět let úspěšně vysílá antologii American Horror Story. Kabelovka se hodlá vézt na vlně zájmu i nadále. Oznámila dnes, že AHS prodlužuje pro šestou sérii.

Šestá řada prozatím nemá svůj podtitul, diváci tedy můžou začít spekulovat, kde se bude odehrávat. Na televizní obrazovky se seriál vrátí v roce 2016. Jak uvedl ředitel stanice John Landgarf, jde o nejsledovanější seriál na FX. AHS se těší také popularitě kritiků, za svou dobu vysílání získal celkem 13 cen Emmy.

Pátý cyklus s podnázvem Hotel se v číslech Live+3 těší lehce zvýšené sledovanosti oproti loňskému Freak Show, konkrétně o 7 procent u diváků 18–49 a o jedno procento v celkových divácích. Premiéra řady byla druhým nejsledovanějším startem sezóny v historii FX Networks, hned po startu Freak Show.

V roce 2016 bude značka AHS doplněna o novou krimi antologii American Crime Story. První řada novinky bude zkoumat případ O.J. Simpsona.


Sledujete AHS? Jak se vám líbí Hotel? Jste rádi za šestou řadu? Kde by se měla/mohla podle vás odehrávat? Dáte šanci i ACS?

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře33zobraz všech 33 příspěvků
Orbitka

Orbitka

Je tu někdo, komu tu taky chybí Jessica Lange? Sice začínala hrát podobné role, ale tu fakt chybí. Tohle...
před 248 týdny
Foxley

Foxley

Jo, přesně něco takového :)
před 247 týdny
Majkl303

Majkl303

Jo, přesně tak nějak to probíhalo i u mě :D
před 247 týdny
Další články k tématu