Facebook Twitter E-mail
25. května 2016

Seriálové osudy: The Americans

Kabelovka FX dnes vyřkla ortel nad dalším ze svých seriálů. Retro špionážní drama The Americans i jeho fanoušci se můžou začít radovat. Anebo taky smutnit, jak se to vezme. Stanice oznámila, že drama prodlužuje hned pro dvě řady zároveň! Vzápětí však dodala, že po šesté sérii drama oficiálně skončí.

V příštím roce se fanoušci můžou těšit na pátou sérii, která bude obsahovat 13 epizod. Následující rok 2018 se ponese ve znamení závěrečné desetidílné série.

Jisté je, že až do konce (a dál) u seriálu zůstanou tvůrci Joe Weisberg a Joel Fields. Oba pánové podepsali se stanicí obecnou smlouvu, která jim zaručuje pod záštitou stanice vývoj nových projektů.

Už v březnu se v rozhovoru tvůrci vyjádřili, že mají představu o tom, jak bude seriál zakončen. V té době si však zatím nebyli jisti, jestli k tomu budou potřebovat pouze pátou, nebo i šestou sérii. „Zástupci FX za námi přišli a řekli nám, že to nebude jejich obchodní rozhodnutí, ale naše tvůrčí. Umožnili nám rozhodnout se, co bude nejlepší pro seriál. Není nebezpečí, že příběh bude náhle násilně utnut. Myslím, že takto budeme schopni dojít ke konci, který nám z hlediska dramatu bude připadat správný.“

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 156 týdny
Člověk přijde z práce a hned ho potěší takováhle zpráva. Takhle by to mělo...
Pipa22
před 156 týdny
1,2 a 3 jsem hltala a nemohla se dockat, mezi 3 a 4 se to u me nejak...
Mithrilien
před 156 týdny
Ideální přístup, takhle by to mělo fungovat u všech seriálů. A Američani...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY