14. 10. 2015

Seriálové osudy: America's Next Top Model končí!

Seriálové osudy: America's Next Top Model končí!

V pořadí 22. top modelka bude poslední. Stanice CW se rozhodla po neuvěřitelných 22 cyklech zrušit svou módní reality show America's Next Top Model. Seriál se rozloučí po dvanácti letech.

Zprávu oznámila tvůrkyně a porotkyně, supermodelka Tyra Banks. „Myslím, že 22. cyklus by měl být náš poslední. Opravdu si z celého srdce myslím, že už je načase. Nechť jsou vaše fotky navždy odvážné. A nezapomeňte se usmívat očima!“ Stanice zprávu krátce nato potvrdila.

ANTM začal svou historii ještě na stanici UPN, která se v roce 2006 spojila s WB a dala tak vzniknout CW. Modelka je jedním z posledních seriálů, které nebyly vytvořeny již za dobu po vzniku CW. Během uplynulých dvanácti let ze seriálu vzešly nyní populární modelky a herečky, mezi kterými nechybí např. Yaya DaCosta nebo Analeigh Tipton.

„ANTM byla úspěšná značka pro dvě stanice,“ uvedl ředitel CW Mark Pedowitz. „Nejprve pro UPN, a poté pro CW. Nebyl to pouze sledovanostní hit, ale globální kulturní fenomén. Rád bych poděkoval Tyře a Kenovi za jejich úspěšná léta a za ukotvení pořadu, který byl populární nejen ve Spojených státech, ale po celém světě.“

Finále seriálu je naplánováno na 4. prosince. Stanice však také uvedla, že přemýšlí o možném retrospektivním speciálu, který by se mohl vysílat ve druhé polovině roku 2016.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
sim16

sim16

Dnešek je vážně špatnej den. Nejprve mi zruší Dominion teď ANTM. :(
před 259 týdny
Matěj Kašpar

Matěj Kašpar

Néééééééééééééééééééééééééééééééé! Proč??? :(
před 259 týdny
Esgalnor

Esgalnor

Já myslel, že to je nekonečný :O Ale ne, ANTM mě docela bavilo. Pravidelně jsem to ale nesledoval
před 258 týdny
Další články k tématu