Facebook Twitter E-mail
19. června 2008

Co budeme dělat o prázdninách ve středu a ve čtvrtek

Tento průvodce by vám měl zjednodušit výběr a vyfiltrovat to nejlepší z nudných letních programů. Dnes se podíváme na zoubek prázdninové středě a čtvrtku.

Středy jsou poměrně oproti jiným dnům seriálově hodně chudé a v podstatě kromě zbylých dílů Mužů ve stromech se nedočkáme žádného regulérního seriálu. Středám prostě vládnou reality a talk show. A čtvtrky na tom nejsou o mnoho lépe. 12. července sice začíná druhá řada komediálního seriálu My Boys na stanici TBS a od 10. července se můžeme těšit na druhou řadu seriálu Status: Nežádoucí, ale jediným dalším seriálem, který na nás bude poblikávat z obrazovky je komedie Reno 911! (jen pár nových dílů). Čtvrtky jsou tedy spíše ve znamení komediálních seriálů. A tím končí seznam vysílaných seriálů v USA během středy a čtvrtka.

My Boys

Chicagská sportovní sloupařka hledá muže mimo svou oblast zájmu, která se muži jen hemží, ať už jde o jejího bratra, expřítele, nejlepšího kamaráda a konkurenčního sportovního novináře. TBS vysílá druhou řadu každý čtvrtek od 12. června.

Status: Nežádoucí (Burn Notice)

Agent CIA Michael Westen se uprostřed mise v Nigérii dozví, že se z neznámého důvodu ocitl na černé listině. Druhou sérii budete moci sledovat od 10. července.

Reno 911!

Dosti neuctivý pohled na to, co se děje na policejní stanici v Renu.

Další díly seriálu

Co budeme dělat každé letní pondělí (16. 6. 2008)
Co budeme dělat každé letní úterý (17. 6. 2008)
Co budeme dělat o prázdninách ve středu a ve čtvrtek (právě čteš)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY