9. 2. 2016

Seriálové osudy: Angel from Hell

Seriálové osudy: Angel from Hell

Stanice CBS přistřihla svému andílkovi křídla. Nová komedie Angel from Hell byla zrušena po pěti odvysílaných epizodách. Stanice zprávu oznámila s tím, že zrušení je v okamžité platnosti, seriál se již v programu neobjeví.

Jeho místo ve čtvrtek od půl desáté večer zaujme komedie 2 Broke Girls, a to počínaje 18. únorem. Tento týden v časovém slotu poběží repríza The Big Bang Theory. Prozatím není jasné, zda zbylé epizody Angel from Hell budou někdy odvysílány.

Seriál se představil 7. ledna a premiéra získala rating 1.6 a 8 milionů diváků. Další epizody si ale nevedly stejně dobře, seriál klesl na rating 1.4 a 6,3 milionu diváků. Při připočtu čísel Live+3 si komedie polepšila pouze o 20 procent.

CBS se nyní snaží přesouvat svůj zájem k multi-kamerovému formátu u komedií. Z letos objednaných osmi komediálních pilotů je pět točeno multi-kamerově, jeden single-kamera a dva jsou kombinované.
Další díly seriálu
Kdo dočetl až sem, musí zaručeně likovat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře12zobraz všech 12 příspěvků
verunkabrožová

verunkabrožová

Další správný tip do tipovačky :)
před 240 týdny
liskulka.lida

liskulka.lida

Nedivím se... trvá to jenom 20 minut a já už po pěti minutách se koukám na hodinky... a to jsem ještě pátej...
před 240 týdny
ShedStories

ShedStories

Aha. Článok som čítal, len som myslel, že stanice potvrdili zrušenie aj oficiálne. I keď je to už viac...
před 240 týdny
Další články k tématu