21. 6. 2016

Seriálové osudy: Archer

Seriálové osudy: Archer

No. Řekněme, že obavy fanoušků zdají se nyní být poněkud zbytečné. Dost už ale poetiky a přejdeme rovnou k věci. Stanice FX právě oznámila, že Archer bude pokračovat novými epizodami.

Začínáte jásat? Počkejte. Napřed se posaďte, ať sebou někde neprásknete při omdlívání. Oblíbený a hranice posouvající animák se totiž nedočká jedné, dokonce ani dvou, ale rovnou má jisté tři další série! Budeme se s ním tedy setkávat minimálně do desáté řady nebo v jiném měřítku do roku 2019!

Fanoušci se přitom poslední dny strachovali. Seriál odvysílal finále, aniž by bylo o osudu rozhodnuto. Nyní ale je všem obavám konec.

V roce 2017 se bude vysílat osmidílná osmá řada. Počty dalších sérií prozatím oznámeny nebyly. Osm epizod za sérii je dosud nejnižší číslo, které seriál získal. První sezóna měla deset dílů, druhá až šestá třináct, sedmá opět deset.

Prozatím nebylo ani oznámeno, zda desátá série bude pro seriál poslední.


Sledujete Archera? Drží si seriál pořád stejnou kvalitu? Zaslouží si takto velké trojnásobné prodloužení? A vidíte někde v dáli možný konec?

Další díly seriálu
Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
sim16

sim16

Jen jediná možná reakce: Ano. Ano! ANO! :D
před 215 týdny
Tulrika

Tulrika

Óoóóó, ano pane Sterlingu!
před 215 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Seděla jsem,je to dobrý :)
před 215 týdny
Další články k tématu