Facebook Twitter E-mail
31. července 2015

Seriálové osudy: Black Sails prodloužen!

Black Sails jiné než předčasné prodloužení být nemůže. Stanice Starz dnes oznámila, že se drama dočká čtvrté série. Oficiálně tak jde o nejdéle vysílaný seriál této placené kabelovky.

Čtvrtá série bude mít deset epizod a na televizních obrazovkách se objeví v roce 2017. Informace byla oznámena během panelu stanice na letošním letním TCA (Television Critics Association).

Pro Black Sails je to již třetí předčasné prodloužení. Druhá, třetí a nyní i čtvrtá série byly potvrzeny několik měsíců před začátkem vysílání předchozí řady. Třetí série je aktuálně v plánu na začátek roku 2016. Black Sails se stává prvním seriálem od Starz, který pokračuje dál i po třetí sérii. Na tomto stupni skončil úspěšný Spartacus: Blood and Sand (Spartakus: Krev a písek) a letos se zde završí i Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni).

První dvě série získávaly v průměru 4,5 milionu diváků na epizodu. Stanice seriál distribuuje do více než 175 zemí světa. Black Sails má na svém kontě dvě ceny Emmy z roku 2014, a to za speciální a vizuální efekty a střih zvuku.


Sledujete Black Sails? Těší vás, že půjde o nejdéle běžící seriál stanice? Má ještě co vyprávět? Nebo byste raději viděli pokračování jiného seriálu?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 116 týdny
Nice, Black Sails sa podľa mňa podobne ako Penny Dreadful v druhej sérii...
Tulrika
před 116 týdny
Tak aspoň nějaká dobrá zpráva...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY