8. 12. 2015

Seriálové osudy: The Blacklist

Seriálové osudy: The Blacklist

NBC jede! Za letošní podzim je jen jeden oficiálně zrušený seriál, zato prodloužených jich je celá kupa. Mezi šťastlivce se dnes přidává také kriminální drama The Blacklist (Černá listina). Stanice NBC oznámila, že seriál prodlužuje pro čtvrtou sezónu.

„Dozvěděli jsme se to před pár dny. Je to jedna z věcí, o které je těžké mlčet a neprořeknout se. Ale ano, opravdu jsme dostali prodloužení pro čtvrtou řadu,“ uvedl tvůrce Jon Bokenkamp. „Snad to nepokazíme, pořád máme hodně toho, co chceme odvyprávět.“

Blacklist se tak přidává k již prodlouženým veteránům Chicago Fire a Chicago P.D. a k nedávno obnovené novince Blindspot. Zajímavé je, že žádná jiná stanice se prozatím do velkých oznamování nevrhla.

Seriál musí aktuálně čelit lehkému propadu ve sledovanosti, který trvá od doby, kdy jej stanice přesunula pryč od předskokana The Voice. Když se ale sečte týdenní sledovanost, Blacklist má slušný rating 3.0 a téměř 12 milionů celkových diváků.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
Arkantos

Arkantos

Potesilo. Momentalne jeden z mojich TOP serialov. Seria za seriou lepsia a lepsia.
před 249 týdny
LuciKr

LuciKr

Rušit seriál s ratingem 3.0 by mohl jen FOX :DD Ale co by za to FOX vůbec tuhle sezónu dal, že...
před 249 týdny
lukascoolarik

lukascoolarik

Super zpráva! Blacklist má rozhodně pořád co nabídnout. :-)
před 249 týdny
Další články k tématu