25. 2. 2016

Seriálové osudy: Bones

Seriálové osudy: Bones

Fanoušci seriálu Bones (Sběratelé kostí), máme pro vás hořkosladké zprávy. Začněme tou dobrou. Seriál byl prodloužen pro dvanáctou sérii! Informaci dnes zveřejnila stanice Fox. Zároveň s tím přišel dodatek, že dvanáctá řada bude pro krimi veterána poslední.

Dvanáctá série bude zkrácená, bude obsahovat 12 nových epizod. Celkem se tak seriál dočká konečného čísla 246 natočených dílů. Tvůrci seriálu fanouškům slibují uspokojující konec, který se k Bones bude perfektně hodit.

„Nemůžeme být více nadšení z další série, díky které můžeme dopřát seriálu, postavám i fanouškům konec, který si všichni bohatě zaslouží,“ uvedli producenti/show­runneři Jonathan Collier a Michael Peterson ve společném vyjádření. „Když navíc nyní víme, že bude dvanáctka, můžeme napsat úžasné finále jedenácté série. Doufáme, že po něm fanoušci budou s nadšeným očekáváním čekat, co přijde v poslední sérii Bones.“

Bones se na obrazovky vrací se zbylými epizodami 11. série ve čtvrtek 14. dubna. Příběh se posune dva měsíce za události z podzimního finále, po kterém se osud jedné z postav obrátil vzhůru nohama.


Máte radost, že můžete s klidným svědomím spát a těšit se na poslední sérii? Jste zvědaví, jak celý seriál skončí? Nebo stále vnímáte, že kvalita je pořád vysoko a seriál by mohl běžet ještě spoustu dalších let?

Další díly seriálu
Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře25zobraz všech 25 příspěvků
Mr.Gogo

Mr.Gogo

Tak dufam že na konci Hodgins začne chodiť a všetko sa dobre skončí.
před 232 týdny
jackiedanniels

jackiedanniels

Škoda, co ted budu dělat
před 231 týdny
Martisek

Martisek

Další srdcovka odchází do seriálového hrobu :( Bones mi budou chybět. Tento seriál mě hodně naučil a dokonce...
před 231 týdny
Další články k tématu