22. 7. 2015

Seriálové osudy: The Brink prodloužen!

Seriálové osudy: The Brink prodloužen!

Letos v létě kabelovka HBO představila dvě komediální novinky – Ballers (Hráči) a The Brink (Krize). Zatímco první jmenovaný byl prodloužen již před několika týdny, o osudu The Brink se až dosud nevědělo.

Nyní už je ale všechno jinak. Stanice oznámila, že se seriál dočká druhé série. Prodloužení přichází téměř měsíc po premiéře. Půlhodinovka v čele s Jackem Blackem a Timem Robbinsem měla premiéru na konci června. Spolu s Ballers se jedná o seriály, které mají stanici rozšířit spektrum komedií.

The Brink se točí okolo geopolitické krize a jejich efektů na tři rozdílné, leč zoufalé muže. Ti musí během chaosu zachovat chladnou hlavu a zachránit naši zemi od třetí světové války.

Seriál vytvořili Kim a Roberto Benabibové, režie se ujal Jay Roach. Komedie sklidila průměrné recenze, na Metacritic se dostala pouze na číslo 52/100 (dříve prodloužený Balles měl 65/100). I přes to však premiéra získala v timeslotu od 22:30 hodin úctyhodnou sledovanost 1,6 milionu diváků.

V nové sérii se The Brink bude muset obejít bez nedávno zesnulého výkonného producenta Jerryho Weintrauba, díky kterému byl scénář stanici prodán.


Koukáte na The Brink? Líbí se vám tato novinka? Jste rádi za prodloužení? Co by se mohlo řešit ve druhé sérii?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Nycklick

Nycklick

Seriál je dobrý, střídá lepší scény s horšími. Asi největším problémem je linka s Jackem Blackem,...
před 264 týdny
inekafe

inekafe

:D :D :D Seriál bol pred chvíľou "odprodloužen". La.Volpe nebude veľmi šťastný... :D Btw. som...
před 250 týdny
La.Volpe

La.Volpe

To jsou fakt neřádi! Jednou se mi líbí nová komedie a ani to takhle musí zničit :(
před 250 týdny
Další články k tématu