23. 10. 2015

Seriálové osudy: Clipped končí!

Seriálové osudy: Clipped končí!

Kabelová stanice TBS i nadále pokračuje s rušením svých seriálů. Oznámila, že po první sérii ruší svůj nový sitcom Clipped.

Od doby, kdy loni na podzim stanice změnila vedení, zrušila prozatím všechny své multikamerové sitcomy, mezi kterými nechybí Men at Work, Sullivan and Son, Ground Floor a nyní i Clipped. Na začátku letošního roku odhalil ředitel stanice Kevin Reilly nový směr, kterým se značka bude ubírat s tím, že se bude více soustředit na „ryzí citlivost a větší digitalizaci a spolupráci se společenskou sférou“.

Clipped byla komedie odehrávající se na pracovním prostředí, konkrétně v holičství v Charlestownu v Massachusetts. V hlavních rolích se zde objevili Mike Castle, Ashley Tisdale, Lauren Lapkus, Ryan Pinkston, Matt Cook, Diona Reasonover a George Wendt.

TBS nemá žádný skriptový seriál, který se v dalším roce vrátí, pokud nepočítáme odkoupený animák American Dad. U sitcomu Your Family or Mine, který se vysílal letos na jaře, rozhodnutí dosud oznámeno nebylo, nicméně se nepočítá, že by se seriál s druhou řadou vrátil.


Sledovali jste Clipped? Doufali jste ve druhou sérii? Nebo vás seriál nechytl a zrušení po první řadě vás příliš nemrzí? Nebo stále ještě oplakáváte ostatní zmíněné zrušené komediální kousky?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Mám to ve "Chci vidět", takže nevím, jestli mě to mrzí.
před 257 týdny
Essie

Essie

Cekala jsem ze to asi zruší, ale tak trochu sem doufala ze ne )) Da se to sledovat a bavilo me to takže...
před 257 týdny
Exredaktorka

Exredaktorka

Šlo to, ale ostatní sitcomy stanice byly lepší.
před 248 týdny
Další články k tématu