Facebook Twitter E-mail
21. července 2015

Emily Swallow si podmaní Supernatural

Fanoušci seriálu Supernatural (Lovci duchů) jsou nyní pod neustálým přílivem novinek. Je to zhruba týden, co se jejich oblíbený seriál představil na Comic-conovém panelu v San Diegu a ještě čerstvější jsou zprávy o možném návratu Jeffreyho Dean Morgana. Tím to však nekončí, dnes bylo totiž oznámeno nejnovější obsazení role.

A vypadá to, že Temnota, která se na nás v nadcházející sérii chystá, dostane pěknou tvářičku. V jedenácté sérii se v pravidelně opakující roli představí herečka Emily Swallow. Tu si jistě pamatují hlavně fanoušci seriálu The Mentalist (Mentalista), kde si zahrála Kim Fischer. Znát ji ale můžete také ze seriálů jako Ringer (Nebezpečná identita) nebo Southland.

Nyní se představí jako Amara, tajemná femme fatale, která dokáže být jak svůdná, tak i zlověstná, záleží na tom, co se jí zrovna hodí. Není úplně jasné, kdy se Amara poprvé objeví, ani to, jaké propojení (zda vůbec nějaké) bude mít právě s Temnotou. Soudě dle popisu si ji však lze jen těžko představit na straně bratrů v boji proti Temnotě.


Co říkáte na novou tvář v Supernatural? Myslíte, že jejímu kouzlo bratři podlehnou? Nebo snad bude patřit na stranu dobra?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Olca
před 117 týdny
V Mentalistovi mi zrovna dvakrat nesedla, tak uvidime, jestli se s ni tady...
kareen
před 117 týdny
Tak nevím, jestli je to kvůli fanynkám, ale já osobně jsem ráda. Ne kvůli těm...
Koldik
před 53 týdny
Tu je priam "Bozska" :) - you see what I did

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY