Facebook Twitter E-mail
21. července 2015

X-Files nabírá bratrance Arrowa

Záhady hodné Akt X bude od ledna řešit nová dvojice agentů. Bylo oznámeno, že se k chystané minisérii stanice Fox přidají dva herci, kteří rozhodně nejsou v televizním průmyslu žádnými nováčky.

Prvním z nich je herec Robbie Amell. Kanadský rodák se zde představí jako chytrý a uhlazený agent Miller. Kromě jména však o nové postavě zatím nic bližšího nevíme. Amell začal se seriály již v roce 2006, kdy zazářil v programu Life with Derek. První hlavní role se dočkal v komedii True Jackson, VP, nicméně do diváckého povědomí se dostal až v loňské sezóně, kdy se objevil v seriálu stanice CW s názvem The Tomorrow People.

Po celém světě se stal známý roli Stephena, stejnou pozornost ale vzbuzovala i informace o tom, že Amell je bratrancem samotného Arrowa – Stephena Amella. Ani po zrušení TTM herec nezahálel a získal další roli, se kterou zůstal CW věrný. Naposledy jsme ho totiž mohli vidět jako Ronnieho Raymonda v úspěšné novince The Flash.

K Mulderovi a Scullyové se připojí také herečka Lauren Ambrose. Její agentka Einsteinová je popisována jako drsná a sebevědomá. Stejně jako u předchozí postavy prozatím bližší podrobnosti nejsou známy.

Herečka se proslavila rolí Claire v nevšedním dramatu Six Feet Under. Fanoušci ji mohli vidět také v seriálech The Return of Jezebel James a Torchwood. Její prozatím poslední seriálovou rolí je Debbie v minisérii stanice USA Network s názvem Dig.

X-Files se na televizní obrazovky vrátí s novými epizodami 24. ledna 2016.


Těšíte se na nová Akta X? Líbí se vám nové herecké posily, nebo spíše spoléháte na staré dobré vyšetřovatelské du­o?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Idrial
před 117 týdny
Buster Keaton měl taky jen ten svůj jeden výraz a právě proto se stal slavným,...
lucasino
před 117 týdny
Proč se mi zdá že vybírají nového Muldera a Scully ?? Úplně stejný typy
La.Volpe
před 117 týdny
To si vůbec nepamutuju, že bych v mě seriálové kariéře viděl horší herce...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY