Facebook Twitter E-mail
22. července 2015

Změny obsazení v Blood and Oil

Drama o vzestupu ropného průmyslu v Severní Dakotě, které začíná na stanici ABC už 27. září, se bude muset rozloučit se dvěma herci. Těmi jsou Caitlin Carver a Yani Gellman, kteří se objevili v pilotu. Jejich role získají nové herecké posily.

Seriál Blood and Oil se zaměřuje na největší objev ropy v americké historii. Tento objev zahájil geopolitické změny a ekonomický vzrůst Severní Dakoty, který Amerika nepamatovala od kalifornské ropné horečky z roku 1849.

Novou obsazenou tváří bude Aurora Perrineau (vedlejší role Pretty Little Liars). Ta bude hrát Lacey Briggs, krásnou nemanželskou dceru ropného magnáta Hapa Briggse (Don Johnson). Vystřídá Cailtin Carver.

Další postavu, která bude přeobsazována, hrál v pilotu Yani Gellman. Jde o geologa A.J. Menendeze, který vede trojí život. Kromě svého denního povolání je tajným milencem Briggsovy dcery Lacey a současně je též špiónem královské rodiny v Saudské Arábii. Laceyiny hovory za dveřmi ložnice se tak hned poté, co usne, dostávají až na Blízký Východ… Hercovo místo zaujme Adam Canto, kterého můžete znát ze seriálů Mixology nebo The Following.

Blood and Oil startuje na stanici ABC v neděli 27. září.


Zaujalo vás toto chystané drama? Má podle vás šanci uspět ve velké konkurenci nových seriálů?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Clear
Autorka je velký fanoušek sci-fi seriálů. Její mánie začala u Hvězdné brány a od té doby ji neopustila. Mimoto překládá pro web neXtWeek.cz seriály jako Suits, Homeland, Orange Is the New Black a další.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Isabo1
před 117 týdny
Změna obsazení nebývá dobré znamení...
Clear
před 117 týdny
Asi jak kdy... Třeba u Homelandu byla po prvním díle přeobsazena...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY