Facebook Twitter E-mail
22. července 2015

Michael Chiklis bude prosazovat zákon v Gothamu

Je to pár dnů, co se fanoušci na Comic-Conu dozvěděli pár informací o druhé sérii Gothamu. Ústřední motivem má být vzestup padouchů, o čemž leccos naznačila i nedávná zpráva o obsazení nebezpečné nápadnice Bruce Wayna.

Nyní však gothamská policie získává opravdu věhlasnou posilu. Připojí se k ní totiž ostřílený veterán Michael Chiklis, který se nejvíce proslavil svou rolí detektiva Vica Mackeye v seriálu The Shield (Policejní odznak). Za tuto roli získal Zlatý Glóbus i cenu Emmy. Pamatovat si ho však můžete i z poslední série American Horror Story nebo retro dramatu Vegas.

V Gothamu se představí jako kapitán Nathaniel Barnes, který se připojuje ke gothamskému policejnímu oddělení, aby ho vyčistil od „mrtvé váhy“. Nebojí si udělat nepřátele, a to na obou stranách zákona. Bude také fungovat jako mentor pro Jamese Gordona, pro kterého se ukáže jako velmi silný spojenec. Jednoho dne však může být stejně mocným nepřítelem.

Na Comic-Conu Bruno Heller prozradil, že druhá řada bude hlavně o vzestupu padouchů a Ben McKenzie ho doplnil, že se musí objevit i někdo na straně dobra, kam nyní zapadá také kapitán Barnes. Policie totiž bude řešit vlnu trestných činů, která pravděpodobně bude zahrnovat také Jokera v podání Camerona Monaghana, který potvrdil svou účast ve druhé řadě.

„Chystáme se zjistit, co má Jerome sakra společného s Jokerem, jak ho lidi znají. Bude na to kladen velký důraz na začátku druhé série. Budeme vyprávět příběh o tom, jak se zrodil Joker,“ řekl Heller.


Máte radost z nového člena obsazení? Myslíte, že si Chiklis zahraje podobně drsnou postavu jako v The Shield? Zajímá vás příběh Jokera?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY