24. 7. 2015

Comic-Con 2015 na SerialZone přehledně

Již počtvrté za sebou jsme vám přinesli řadu reportáží z celosvětově největší akce pro fanoušky sci-fi, fantasy, tajemna, filmů, seriálů a mnoha dalšího. Uteklo vám z letošního Comic-Conu něco? Napravte to!

Comic-Con 2015 na SerialZone přehledně

V minulých letech naši redaktoři nastavili laťku opravdu vysoko a tak se dalo letos očekávat, že se svůj výkon pokusí vylepšit. Povedlo se jim to? Samozřejmě, že ano :)

Během konání Comic-Conu v San Diegu jsme vám za pět dní přinesli celkem naprosto neskutečných 66 reportáží! Minulý rekordní rok, kdy článků bylo 48, byl tedy překonán o pořádný kus a všem, kteří se na tomto obdivuhodném výkonu podíleli, skládám hlubokou poklonu.

Předpokládám, že v této záplavě se může snadno stát, že vám uteče něco, co by vás jinak opravdu zajímalo. No a přesně proto je tu tento přehled, který vám umožní snadno dohledat novinky o vašem oblíbeném seriálu. Dál už ale nebudu zdržovat, jdeme na to :)

čtvrtek 9.7.2015

pátek 10.7.2015

sobota 11.7.2015

neděle 12.7.2015

pondělí 13.7.2015


Povídejte, jaká informace vás potěšila nejvíce? Čeho se nemůžete dočkat?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Kliknutím aktivuješ úžasnost! 
megawir

Vláďa Foltán

Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
ragelly

ragelly

Díky moc, za rok se budeme snažit pokrýt opět co nejširší seriálové pole :)
před 279 týdny
hiro666

hiro666

Serial Haven nebol na Comic-Cone ?
před 279 týdny
ragelly

ragelly

Nebyl, na CC měl panel pouze jednou (2013).
před 279 týdny
Další články k tématu