4. 8. 2015

Seriálové osudy: Community zrušen!

Seriálové osudy: Community zrušen!

Škola je u konce, tentokrát už doopravdy. Herec Joel McHale oznámil v rozhovoru s Metro Weekly, že komedie Community (Zpátky do školy) byla po šesti sériích zrušena.

„Všechny naše smlouvy vypršely na konci šesté řady,“ uvedl herec. „Popularita všech herců téměř bez výjimky hodně vzrostla a nyní jsou mimo platovou třídu, kterou si Yahoo může dovolit. Prostě už není tolik peněz, aby seriál mohl pokračovat.“

I přes toto vyjádření ale produkční společnost Sony Pictures Television odmítla zrušení komentovat s tím, že osud seriálu ještě nebyl rozhodnut. Již dříve ale tvůrce a showrunner Dan Harmon uvedl, že film je nyní pravděpodobnější než natočení sedmé série. To koresponduje s celosvětově populární fanouškovskou kampaní #sixseasonsan­damovie (šest sérií a film).

V poslední – šesté sérii se Community přesunul ze stanice NBC na Yahoo. Pro streamovací službu Yahoo šlo o první vzkříšení existujícího seriálu. S tímto tahem herečka Yvette Nicole Brown odstoupila z pozice hlavní postavy, naopak do příběhu byli nově zařazeni Paget Brewster a Keith David.


Mrzí vás zrušení Community, nebo vám šest sérií přijde jako super číslo? Přáli byste si závěrečný film?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Za každej like dostane autor bonbón! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
Pajky

Pajky

Super, že dostal seriál tu šestou řadu. Super, že měl možnost se rozloučit. Super, že pořád má šanci...
před 267 týdny
Salem

Salem

#andamovie ještě film já chci víc Annie :D
před 267 týdny
nevermore

nevermore

Tady zase Joel (Jeff) píše, že Community zrušený není, tak nevím kdo si tu dělá srandu....
před 267 týdny
Další články k tématu