23. 7. 2015

Seriálové osudy: Da Vinci's Demons zrušen!

Seriálové osudy: Da Vinci's Demons zrušen!

Dnes pro televizní fanoušky máme nepříjemné zprávy. Nadcházející třetí série historického dramatu Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni) bude poslední. Kabelovka Starz právě oznámila, že dramatu čtvrtou řadu již neobjedná.

Na druhou stranu je alespoň oficiálně jasné datum, kdy se seriál se svou závěrečnou řadou vrátí. Poznačte si v kalendářích – série se poprvé představí v sobotu 24. října 2015. Seriál se vrátí na televizní obrazovky po více než 17 měsících od odvysílání finálové epizody druhé série.

„I když je zakončení Leonardovy cesty pro mě hořkosladkým momentem, jsem moc rád, že příběh končíme na vrcholu,“ uvedl v reakci na oznámení zprávy tvůrce seriálu David S. Goyer. „Doufám, že si všichni fanoušci užijí poslední epizody stejně, jako my jsme si užili jejich tvorbu.“

Třetí řada přivítala nového showrunnera. Tuto pozici si vzal na starost John Shiban, který zároveň vykonává funkci výkonného producenta. Goyer, který kromě Da Vinciho zvládá tvořit další filmové a seriálové projekty, zůstává na postu výkonného producenta.

Vychutnat si můžete aspoň trailer na třetí řadu:


Mrzí vás zrušení Da Vinciho? Čekali jste takovou zprávu, nebo si myslíte, že by příběh mohl pokračovat i dále? Jste rádi, že konečně známe datum návratu?

Miluješ seriály a SerialZone? Chceš být součástí rozrůstajícího se týmu redaktorů, kteří přispívají ke každodennímu chodu webu? Máš zájem o psaní článků? Nebo by tě bavilo doplňovat obsahy epizod? Láká tě třeba kontrola, korekce a schvalování seriálových zajímavostí a zajímavostí k osobnostem? Pokud umíš výborně česky (u psaní článků nutná také pokročilejší znalost angličtiny) a máš zájem o kredity navíc, napiš na redakce@serialzone.cz a řekni nám, pod jakou přezdívkou na SZ vystupuješ a na čem se chceš podílet!

Další díly seriálu
Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
inekafe

inekafe

Pán Robot to doplní. :) A nie, nemyslím ten nový seriál od USA Network. ;)
před 269 týdny
ShedStories

ShedStories

Ďakujem :)
před 269 týdny
ragelly

ragelly

Podle informací dostali tvůrci oznámení o zrušení až po dokončení natáčení třetí série, takže...
před 268 týdny
Další články k tématu